אימונים ב IDPA ישראל

מועדון הירי ההגנתי אי.די.פי.איי ישראל  מעוניין לאפשר למחזיקים ברישיון לאקדח להעלות את רמת המיומנות והבטיחות שלהם ולהתאמן להתנהגות נכונה במצבי אמת באקדחים "רגילים" ובציוד יום יומי. כל זאת על ידי שיפור ובחינת המיומנות האישית בשימוש בנשק. לשם כך אנו  מציעים כמה סוגי אימון: אימון בסיס, אימון בסיס פלוס, אימון טכני, אימון מתקדם אימון תרגול מצבים וקלאסיפייר.

אימון הבסיס – האימון כולל את יסודות הירי. כמו אחיזה, עמידה, תמונת כוונות. מבוצע מ"קו יורים" בלבד.  והוא פתוח לכל בעל רישיון לנשק בישראל, פרטי או ארגוני. השתתפות באימון הבסיס היא תנאי להצטרפות לסוגי האימון האחרים.

אימון בסיסי פלוס – האימון דומה לאימון הבסיס והוא פתוח לכל בעל רישיון לנשק בישראל, פרטי או ארגוני. עם זאת, בהתאם ליכולות הקבוצה והתקדמותה ישולבו באימון אלמנטים מורכבים יותר כמו החלפת מחסניות,  ירי ממצב מוסלק, ירי מאחורי מחסה, ירי בתנועה. 

האימון הטכני – מיועד ליורים בעלי ניסיון ומטרתו להתאמן על אלמנטים מתקדמים של הפעלת האקדח. פתוח לכל בעל רישיון לנשק בישראל, פרטי או ארגוני, שהשתתף בשני אימוני בסיס לפחות.

אימון תרגול המצבים  כולל ירי במתווים שונים המדמים "מצבי מציאות" בירי הגנתי, תוך מדידת זמן וניקוד. דוגמה לתרגול מצבים אפשר לראות כאן. האימון פתוח לחברי IDPA בלבד, שהשתתפו בשני אימוני בסיס לפחות.

קלאסיפייר  הוא מבחן יכולת שליטה באקדח לדיוק ומהירות. כל יורה מקבל ציון מצטבר במבחן המחושב לפי כללי IDPA). בהתאם לחטיבת האקדח ממוינים הציונים לדירוגים שנקבעו מראש, ואינם תלויים בהשגים של יורים אחרים הנבחנים יחד איתם. פתוח לחברי IDPA בלבד, שהשתתפו בשני אימוני בסיס לפחות.

בנוסף לאלה אנו עורכים מזמן לזמן אימוני "בוטיק". כמו למשל אימון תנאי תאורה ירודים, אימון בגשם שוטף ועוד. אימונים אלה פתוחים לחברי IDPA בעלי נסיון מתאים.

איפה?

  • אשדוד         – ש.פ. מטווחים רחוב העופרת 1.
  • גוש עציון    – קליבר 3 אזור התעשייה אפרת
  • באר טוביה – יער עזריקם

אם לא צוין אחרת האימונים הם בימי ששי בין השעה 07:30 – 12:00 (מאחרים לא יורשו להצטרף)

איך נרשמים?

כמה שבועות לפני תחילת כל חודש אנחנו מפרסמים את  תכנית האימונים לחודש. אפשר למצוא את הפרסום כאן . עליכם להירשם מראש באמצעות הקישור המופיע בפרסום. בעת ההרשמה יש להקפיד ולמלא את כל שדות החובה. פרטי היורה, מספר IDPA (שהוא חובה לאימונים בהם נדרשת חברות IDPA) ופרטים נוספים הנדרשים שם.

זאת ועוד

אנו ממליצים לכולם להתחיל את פעילותם במועדון באימון בסיס אחד לפחות. במקרים חריגים ניתן לפנות אלינו דרך האתר לבקשה להשתתף באימון מצבים או קלאסיפייר גם ללא השתתפות באימוני הבסיס. – קישור לפניה 

המשתתפים בתכנית "המסלול המוזל" יכולים להצטרף לשלשה אימוני מצבים עוד בטרם נרשמו כחברי IDPA.

מצטרפים חדשים שימו לב. עליכם להגיע עם הציוד המינימלי המתחייב. 

כדאי ומומלץ לקרוא את ספר הכללים. כמו תמיד – אנחנו מזמינים גם בעלי רישיון לנשק להם אקדחים שאינם עומדים בדרישות IDPA. המחזיקים בנשק מתאים יכולים להצטרף לחטיבה המקומית ISP – Israeli Service Pistol  או להתאמן בתיוג SPD.

אנו קוראים לכם להצטרף ל IDPA הבינלאומי. כולנו נהנים מהידע והניסיון המצטבר בארגון הבינלאומי. זאת ועוד – המועדון שלנו בשלבי הקמה והתבססות, והצטרפות אליו מחזקת את כוחו וערכו בעיני IDPA הבינלאומי וגם פה בארץ.  המחיר הוא 40$ לשנה, סביר בנסיבות. להצטרפות כחברים   בIDPA – לחצו כאן.

 

 

 

מחשבה אחת על “אימונים ב IDPA ישראל

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s