על אודות

אנחנו, קבוצת חברים שלפני כארבע שנים הרגישה שאין מסגרת אשר נותנת מענה בתחום אימוני ירי אקדח הגנתי לאזרח. יחד הקמנו מועדון חברים בו כעשרים וחמשה איש אשר כוללים אנשי זרועות הביטחון, אנשי מילואים, מדריכי ירי, רופאים ואנשי היטק.

IDPA ISRAEL הוא סניף של IDPA – International Defensive Pistol Association האגודה הבינלאומית לירי הגנתי באקדח. הסניף הישראלי מאורגן על ידי פעילים בתחום לא למטרת רווח מה שמאפשר אימונים מתקדמים במחיר זול יחסית. מועדון הירי ההגנתי אי.די.פי.איי ישראל פועל כעמותה רשומה מספר 580628956.   

מסגרת זו מאפשרת למחזיקים ברישיון לאקדח להעלות את רמת המיומנות והבטיחות שלהם ולהתאמן להתנהגות נכונה במצבי אמת באקדחים "רגילים" ובציוד יום יומי. כל זאת על ידי שיפור ובחינת המיומנות האישית בשימוש בנשק, כל יורה יכול לבצע אחת לתקופה מבחני רמה באמצעותם הוא מקבל תמונת מצב על יכולותיו לאורך התקופה.

מועדון IDPA ישראל יכול להתאים לכל אחד ממאה וחמישים אלף מחזיקי רישיונות אקדח פרטיים במדינת ישראל.

אנו מעוניינים להכניס מספר רב של נושאי נשק לתוך מסגרת מובנית של אימון   ולאחר כמה חודשים של פעילות יש לנו כבר למעלה ממאה חברים, וקרוב ל-2000 אוהדים מכל העולם בדף הפייסבוק.

 

 

כללי השימוש באתר

חוקים ותקנות – החזקת כלי יריה ושימוש בהם מוגבלים על פי חוק תקנות ונהלים. האמור באתר הוא בגדר חוות דעת בלבד ואינו יכול להחליף יעוץ משפטי לכל אחד וכל מקרה על פי נסיבותיו היחודיות. כמו כן הפניות הניתנות באתר לכללי IDPA המתפרסמים באתר הבינלאומי תקפות כל עוד אינן עומדות בסתירה לכל דין.

חובת הזהירות – השימוש בכלי יריה מסוכן. המידע הכלול באתר זה הוא אינפורמטיבי, וכל העושה בו שימוש עושה זאת על אחריותו בלבד. התרגילים המפורסמים באתר מיועדים לביצוע אך ורק במטווח מורשה, על ידי אנשים המורשים לירי, ובפיקוח מקצועי של מדריכים מוסמכים בלבד.

סקירת אימונים – תיאור האימונים נועד להתרשמות והרחבת הידע של הקוראים בלבד ואינו בגדר המלצה לפעול בדרך כזו או אחרת במצבים שונים.

חסויות ואינטרסים  – האתר אינו מקבל מימון מכל גורם שהוא, ואינו עומד לטובת שום אינטרס מסחרי. כמו כן, הדעות המובעות באתר מייצגות את דעת כותביהן בלבד.

מדיניות התגובות – אנחנו מעונינים ביצירת שיח סביב הפוסטים, ותומכים בחופש דעה. עם זאת תגובות לא נאותות כלפי אנשים או קבוצות, או הצעות לפעול בניגוד לחוקים והתקנות  המחייבים בישראל, בכל הקשור לנושא האתר או לכל נושא אחר תימחקנה ברגע שנבחין בהם. מי שרואה עצמו נפגע מתגובה כלשהי, מוזמן לפנות אלינו.

פרטי מנויים מגיבים – המערכת רושמת את פרטי הIP של המגיב, וכן את כתובת המייל שהצהיר עליה. אנו מתחייבים לא לעשות בהן כל שימוש, ולא למסור אותן לגורם שלישי. הפרטים יחשפו רק אם נידרש לכך על פי חוק על ידי רשות מוסמכת.

שימוש בחומר המפורסם באתר – אתרים לא למטרות רווח רשאים לצטט קטעים עם מתן קרדיט כמקובל, אך לא להעתיק רשימות שלמות. אתרים מסחריים – רק באישור בכתב מראש.