האם יורה מוכן – ברוך קידר על אימון מצבים אשדוד 05.08.16

טור אורח מאת ברוך קידר

האם יורה מוכן ? היכון ! בזזז…בזזז…בזזזז, מה הצליל המוזר הזה? זה לא הפאקט! מה קורה פה באמצע התרגיל ?

אוי זה לא הפאקט.  זרם אדרנלין מוזרם לגוף . זו ההשכמה המוקדמת שהזמנתי. למה עשיתי זאת? שואל האני העצל שבי. קום, קום זועק האני שוחר הפעילות שבי. קום יום אימון מצבים מצפה לנו באשדוד היום.

PACT

פאקט – טיימר למדידת אימוני ירי

ההבנה מפלחת את ערפילי השינה וגופי מציית להוראת שוחר הירי שבי ומזנק מהמיטה הישר למקלחת, בזינוק שלא היה מבייש את טובי השוערים במגרש. מאחור נותר רוטן ומקטר האני העצל והישנוני. גילוח צחצוח מקלחת חטופה וקרה להסרת קורי השינה האחרונים וכבר במדי הקרב ( ג'ינס וטי שירט ) הצצה לשעון המודיעה נחרצות שקפה כבר לא יהיה פה ואנחנו (כל האני שלי) כבר ברכב. הפורד הזקן והנאמן מתניע ללא טרוניות ויצאנו לדרך.  מנהרת נצרת בכביש 60 מאחורי, כמו גם עפולה כביש הסרגל וואדי ערה. בחיוך אוהב מקבלות את פני מצלמות התשלום של כביש 6 ( חסרתי להן יומיים) ואז ורק אז מואילה החמה לפקוח עין אדומה אחת מעל צריחי המסגדים של טייבה ולברכני בפיהוק משתאה.. "אויל מה לך כי תאוץ דרכך?"

אך אני נחוש וממוקד  במטרה ממשיך נחרצות וכביש 7 מאחורי, אשדוד מקבלת פני בהיסוס ורחוב העופרת מודיע :… חבר, אינך הראשון, טובים מימך השכימו קום והמה במקום… אכן בחניה כבר מספר מכוניות. רגע נוסף חולף והנה ואנו כבר בפנים מסייעים בהקמת שני התרגילים הראשונים. הרישום קל ומהיר הרשימות מוכנות ומודפסות, תשלום, תחמושת והכל מתקתק כשעון דוקסה שוויצרי. עוד לפני שהספקנו לגנוח "אוי ווי" יהודי טיפוסי או  "ג'ק רובינזון" אנגלו סקסי וכבר תדריך.

חייב להודות, האני העצל שבי היה מבולבל. יעילות מקצועית עם רוח טובה ותרגילים דורשי ריכוז כאן בארץ הקודש? איפה קצת התברברות ישראלית? קצת תלונות? מה זה פה, פלנטה אחרת? מתברר שכן. עוד לפני שיצאתי מתסכולי וכבר הפקודה " מטווח חם עיניים אוזניים" (תרגום חופשי ומתנשא של המחבר) וכבר יורים. שני תרגילים מנוקדים וכולם מסתערים על המטרות להדביק ולסגור פגיעות. זמני מגיע ואני נרגש, לא אני מתכנן התרגילים ואין באמתחתי פתרונות בית ספר, ומלבד זאת, זו ההזדמנות הראשונה להוכיח את עצמי עם גלוק 26. והנה,  נשמע קולו של הפאקט והאני העצל שבי נותר מאחור לצפות באני הפעיל מבצע את המשימה בחדוות יצרים של צייד קדום. כך חולף לו גם תרגיל שני ממצב ישיבה אל ירי  מאתגר מתחת השולחן. שני תרגילים נוספים, אתגרים חדשים מוצבים בפנינו. יד חזקה בלבד, מטרות ראש בלבד וכן הלאה וכן הלאה להוסיף על זאת אוכלה.

סיימנו את ארבעת התרגילים וכבר כמעט  חצות היום. אני? אני עדיין חייב תודות לויטלי ודניאל על תכנון התרגילים. לכל שעסקו בארגון, רשום, ניהול תחמושת שמירה קפדנית על הבטיחות, ולכל המשתתפים אשר שמרו על רוח טובה סייעו בעצה ובחיוך תומך לכולכם נתונות תודותי.

ואחרון אחרון חביב סטאס לך ולשאר החברים לקינוח על חוף הים חברתכם השלימה לי את היום המופלא הזה תודה.

מחשבה אחת על “האם יורה מוכן – ברוך קידר על אימון מצבים אשדוד 05.08.16

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s