אימון בסיסי בקליבר 3 בגוש עציון 24.02.17

אנו שמחים להודיע לחברינו מאזור ירושלים כי ב 24.02.17 נערוך בקליבר 3 אימון בסיסי נוסף, הפתוח להרשמה לכלל מחזיקי נשק ברשיון פרטי או ארגוני.

מועדון הירי ההגנתי אי.די.פי.איי ישראל  מעונין לאפשר למחזיקים ברישיון לאקדח להעלות את רמת המיומנות והבטיחות שלהם ולהתאמן להתנהגות נכונה במצבי אמת באקדחים "רגילים" ובציוד יום יומי. כל זאת על ידי שיפור ובחינת המיומנות האישית בשימוש בנשק. והכל במחיר סביר. יורה יכול לבצע אחת לתקופה מבחני רמה באמצעותם הוא מקבל תמונת מצב על יכולותיו לאורך התקופה. אנו מציעים כמה סוגי אימונים. אימון בסיסי הכולל את יסודות הירי. כמו אחיזה, עמידה, תמונת כוונות.  אימון הטכני כולל אלמנטים מורכבים יותר כמו החלפת מחסניות, ירי ממצב מוסלק, ירי מאחורי מחסה, ירי בתנועה. אימון תרגול המצבים כולל ירי במתווים שונים המדמים "מצבי מציאות" בירי הגנתי, תוך מדידת זמן וניקוד. נוסף להם קלאסיפייר שהוא מבחן יכולת שליטה באקדח לדיוק ומהירות.  ומזמן לזמן אנו עורכים אימוני "בוטיק". כמו למשל אימון תנאי תאורה ירודים, אימון בגשם שוטף ועוד.

את האימון הבסיסי והאימון הטכני אנו מציעים לכל מחזיק ברשיון נשק פרטי או ארגוני. האימונים המתקדמים יותר מיועדים לחברים ב IDPA הבינלאומי. כולנו נהנים מהידע והניסיון המצטבר בארגון הבינלאומי. כדי שתוכלו להנות מכל זה גם באזור ירושלים, אנחנו מזמינים אתכם  להצטרף לארגון IDPA הבינלאומי.

זאת ועוד – המועדון שלנו בשלבי הקמה והתבססות, והצטרפות אליו מחזקת את כוחו וערכו בעיני IDPA הבינלאומי וגם פה בארץ. המחיר הוא 60$ לשנה, סביר בנסיבות. להצטרפות כחברים בIDPA – לחצו כאן.

 

 

 

 

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s